krok
zpět
krok
vpřed
Vyber si průměr sloupu

Vysvětlující informace

Sloupy v naší nabídce nejsou jen motorové a protiteroristické. Mohou být jednoduše odnímatelné, ručně výsuvné anebo pevné. Jejich výhodou je, že vypadají všechny stejně, ale mohou mít různé funkce. O tom se dočtete více u jednotlivých možností v celém průvodci.

Výsuvné sloupy jsou moderním nástrojem v rukou dopravních odborů našich obcí a měst. Snadno lze modelovat různé dopravní scénáře, které lze uvádět do života prakticky stiskem jednoho jediného tlačítka anebo je nechat běžet v předprogramovaných smyčkách. Sloupy jsou konečné řešení pro automobily, ale současně absolutně otevřené pěším a cyklistům. Můžete nechat rozvinout pěší zóny, slunečníky a stolky s občerstvením, můžete perfektně regulovat farmářské trhy, art výstavy a vystoupení kapel, a současně můžete ponechat vjezd autorizovaným vozidlům, jako např. zásobování, MHD, taxi, transfer, apod.

Výsuvné sloupy nevadí památkářům, ani architektům. Nepůsobí rušivě, neničí atmosféru místa, jsou maximálně vandalovzdorné. Naopak. Řady sloupů jsou vděčným objektem fotografů, protože jednoduchý opakující se vzor řady sloupů dovoluje vytvářet krásné snímky.

Zamyslete se kolik potřebujete celkem sloupků a kolik z nich má být zásuvných. Ne všechny sloupy musí být nutně zásuvné. K projetí stačí zasunout jediný sloup, ostatní mohou být pevné. Anebo můžete použít odnímatelné sloupy, které jsou ideální pro sezónní vymezení pěších zón. Vyzkoušejte si různé varianty s různými velikostmi sloupů, představte si, co všechno se vám podaří vyřešit, pokud z prostoru vyloučíte auta anebo dosáhnete jejich součinnosti.

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám. Máme zkušenosti, které jsme získali během posledních 25 let.
Více