krok
zpět
krok
vpřed
Umístění rolovacích mříží

Vysvětlující informace

Použití rolovacích mříží má zásadní význam ve 3 případech, kdy potřebujete uzavřít otvor a současně zachovat:

1. maximální výměnu vzduchu, což může hrát svou roli v případě společných garáží, kdy je životně důležité nechat spaliny, výpary a plyny přirozenou cestou cirkulovat

2. co největší světelnou propustnost, pakliže ji potřebujete k nějaké činnosti. Protože "vidět" je nejcennější deviza člověka.

3. co největší průhlednost, pokud chete něco vystavit k pozorování ve vitrínách a výkladních skříních, kdy je žádoucí ochránit zboží, ale současně to samé zboží co nejvíce lákavě prezentovat.

Naše mříže jsou celohliníkové,

což jim přidává na jejich atraktivitě. Ocelové mříže jsou nositelem stigmatu klece, vězení, zatímco hliník je dnes chápán jako součást moderních technologií. Hliníkové mříže jsou vyráběny přesně na míru. Vypadají dobře a neevokují klec, ani vězení. Pokud chcte uzavřít prodejní prostor v supermarketu, kde platíte šílený nájem, nepodceňte situaci, jděte jednoznačně do hliníku.

Hliník je moderní, čistý materiál, který ani v případě mříží neznásilňuje prostor. Spíš naopak.

Standardně dodáváme mříže ve stříbrné barvě. Budete-li si přát jinou barvu, je třeba učinit poptávku odděleně od tohoto portálu.

K automatizaci mříže z lehkého hliníku je možné použít méně výkonný pohon. A s pohony je to jako s auty, čím víc má uvézt, tím víc stojí peněz.

Pro případ výpadku elektrického proudu je k mříži dodáváno manuální odblokování, kterým je mříž možné spustit či naopak vytáhnout.

Četnost provozu

Tyto mříže jsou určeny výhradně do míst s malým provozem.Typicky do privátní sféry s několika cykly denně. Anebo do skladů, garáží, prodejen či výroby, kde je podobný provoz jako v privátní sféře.